Špeditér - zasielateľ

SCM Logistics s.r.o.

Miesto práce
Senec, okres Senec
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, zdokonaliť sa v oblasti logistiky a špedície alebo načerpať nové skúsenosti? Pridajte sa k nám a posilnite náš mladý kolektív! Oceníme Vaše schopnosti, skúsenosti a vytvoríme Vám priestor pre ďalšie napredovanie a rast.

Čo budú Vaše hlavné úlohy?
- obstarávanie medzinárodnej a vnútroštátnej prepravy tovaru
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi/prepravnými spoločnosťami
- kalkulácia cenových ponúk - cenotvorba
- riešenie reklamácií a požiadaviek zákazníkov

- adekvátne finančné ohodnotenie a mzda vždy načas
- kvartálne bonusy v závislosti od Vášho výkonu
- práca v príjemnom kolektíve a priateľskej atmosfére
- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérny rast
- refferal bonus pri odporučení zamestnanca
- príspevok na stravné lístky nad rámec zákona

Životopis s uvedením názvu pracovnej pozície posielajte na nižšie uvedený e-mail. K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, špedícia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívna, dynamická osobnosť s veľkou energiou , ktorá má rada nové výzvy
- vynikajúce komunikačné schopnosti
- aktívny prístup k riešeniu požiadaviek zákazníkov
- anglický jazyk aktívne slovom a písmom, znalosť ďalšieho cudzieho jazyka výhodou
- odolnosť voči stresu, flexibilita
- práca vhodná aj pre absolventa, zabezpečíme kompletné zaškolenie na pozíciu skúseným kolegom a uvedieme Vás do problematiky

KOMPLEXNÁ LOGISTIKA POD JEDNOU STRECHOU
• Rok založenia v roku 1997 - Južná Kórea
• Poskytovateľ globálnych logistických služieb v širokom rozsahu
• Založenie pobočky na Slovensku v roku 2004
• Strategicky logistický partner pre spoločnosť Samsung
• Prevádzkovateľ vlastného kontajnerového terminálu od roku 2005
• Medzinárodná a vnútroštátna cestná preprava tovaru
• Služby železničného operátora z významných európskych prístavov
• 4 pobočky na Slovensku (Senec, Galanta, Gáň, Sládkovičovo)
• Stabilné zázemie s cca 200 zamestnancami
• Certifikát systému manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 413898  Megjelentetés dátuma: 2.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou