Personalista

SCM Logistics s.r.o.

Miesto práce
okres Senec, okres Galanta
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
pri pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaisťuje proces interného a externého náboru
- v spolupráci s vedúcimi stredísk definuje požiadavky na uchádzačov o voľné pracovné miesto
- participuje na výberových konaniach
- vypracovaváva popisy práce prípadne zabezpečuje tréningové programy a školenia pre zamestnancov
- administratívne spracováva pracovno-právne vzťahy pri ich vzniku, zániku a zmene
( pracovné zmluvy, skončenia PP, dodatky k pracovným zmluvám a pod.)
- zodpovedá za vedenie personálnej agendy, kompletizáciu dokladov v spisových zložkách zamestnancov
- komunikuje so Sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami ( prihlášky, odhlášky, zmeny a prerušenia )
- poskytuje pracovno-právneho poradenstvo, samozrejmosťou je znalosť platnej legislatívy a Zákonníka práce
- rieši disciplinárne konania
- priamo komunikuje so zahraničnými manažérmi
- pravidelný reporting

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- AJ na aktívnej úrovni
- praktické pracovné skúsenosti v oblasti personalistiky a recruitmentu
- znalosť Zákonníka práce , pracovno-právnych predpisov a platnej legislatívy - PODMIENKA !!!
- skúsenosti s mzdovým softvérom OLYMP vítané
- výborná znalosť balíka MS Office
- proaktívny prístup k práci
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- samostatnosť

KOMPLEXNÁ LOGISTIKA POD JEDNOU STRECHOU
• Rok založenia v roku 1997 - Južná Kórea
• Poskytovateľ globálnych logistických služieb v širokom rozsahu
• Založenie pobočky na Slovensku v roku 2004
• Strategicky logistický partner pre spoločnosť Samsung
• Prevádzkovateľ vlastného kontajnerového terminálu od roku 2005
• Medzinárodná a vnútroštátna cestná preprava tovaru
• Služby železničného operátora z významných európskych prístavov
• 4 pobočky na Slovensku (Senec, Galanta, Gáň, Sládkovičovo)
• Stabilné zázemie s cca 200 zamestnancami
• Certifikát systému manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1270797  Megjelentetés dátuma: 10.9.2012  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: pri pracovnom pohovore