Materiálový disponent

SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
APP Devínska Nová Ves, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa profilu kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zabezpečuje bezchybné, kvalitné a včasné zásobovanie materiálom
* komunikuje so zákazníkmi a konečným odberateľom
* pravidelne preveruje stav materiálu na sklade a objednáva potrebný materiál
* rieši zlé dodávky a reklamácie
* spracováva súvisiace štatistiky a správy, inventúry materiálu
* Úzka spolupráca s príjmom materiálu
* Starostlivosť o pridelené projekty v sklade

zázemie v stabilnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automobilového priemyslu

Životopisy v slovenskom a anglickom/nemeckom jazyku zasielajte mailom.
Odpovedať budeme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

dopravné - odbor logistika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

* komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého nutná
* flexibilita, samostatnosť, pracovné nasadenie, komunikatívnosť, schopnosť riešiť problémy a zvládať stresové situácie

Rodinná firma Schnellecke sa počas svojej 75-ročnej histórie rozvinula zo špedície prepravujúcej nábytok na vedúcu globálnu logistickú spoločnosť pre automobilový priemysel, v rámci ktorej zamestnanci stoja v popredí. Spoločne s viac ako 18.000 zamestnancami v 50 pobočkách po celom svete, sa snažíme prispieť k úspechu našich zákazníkov prostredníctvom vývoja a implementácie na mieru šitých logistických riešení v oblasti skladovej a baliacej logistiky, montáže modulov a "Just In Time" logistiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2818392  Megjelentetés dátuma: 19.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou podľa profilu kandidáta