Sales manager

SAWIUS s.r.o.

Časť Zelený Háj 93, 947 01 Hurbanovo, Nitriansky kraj, okres Komárno
Termín nástupu
16.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pravidelné návštevy našich klientov, budovanie vzťahov, vyhľadávanie nových potenciálnych klientov, spracovávanie cenových ponúk, riešenie obchodných prípadov, aktívna účasť na zahraničných výstavách, možnosť pružnej pracovnej doby

pružná pracovná doba podľa dohody
systém odmeňovania podľa výkonu
mladý tím ľudí, ktorý má spoločný cieľ
služobné auto, telefón

Informácie o výberovom konaní

životopis zasielať emailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske alebo ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

dynamický typ, ktorý bude reprezentovať našu firmu, príjemné a reprezentačné vystupovanie,niekoľko rokov odbornej praxe v podobnej pozícii, znalosť PC

Spoločnosť SAWIUS s.r.o. vznikla odkúpením technológie od firmy dvadsať ročnou minulosťou. Firma sa zaoberá výrobou plastových výliskov pre potravinársky a rôzne iné odvetvia priemyslu, príprava a výroba foriem, obchodná činnosť doma i v zahraničí. V súčastnosti je celkový počet zamestnancov 35. Disponujeme GN a ILLIG termoformovacími strojmi. Výroba tvarovacích nástrojov sa uskutočňuje na moderných s počítačom riadených obrábacích centrách /CNC/. Týmto spôsobom obrábania zvyšujeme efektivitu a kvalitu výrobného procesu. Pri výrobe nástrojov sa všetky obrábacie procesy dejú v našej nástrojárskej dielni.
Chceš byť patriť do nášho tímu? Tak sa prihlás!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2749718  Megjelentetés dátuma: 4.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou