Odborný referent technického oddělení

Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.

Místo práce
Sedlčany, Okres Příbram

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Savencia se především zaměřuje na výrobu sýrů a mlékárenských specialit. V České republice vyrábíme čerstvé, plísňové a tavené sýry pod značkami Lučina, Král sýrů, Sedlčanský, Apetito, Pribina a dezerty pod značkou Pribináček. Na Slovensku v Liptovském Mikuláši sýrové speciality pod značkou Liptov.

Momentálně hledáme pro náš výrobní závod v Sedlčanech nového kolegu/kolegyni na pozici ODBORNÝ REFERENT TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ.

Co Vás bude u nás čekat:

  • spolupráce na tvorbě studií nových projektů
  • vedení přidělených projektů ve všech fázích realizace
  • spolupráce s ostatním členy technického oddělení, s oddělením výzkumu a vývoje
  • vedení technické dokumentace, analýza stávajícího vybavení, návrhy změn

Co od Vás potřebujeme:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru stavebním nebo strojním - i absolvent
  • anglický jazyk nebo francouzský jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost práce na PC (AutoCad, Microsoft Project)
  • časovou flexibilitu, odbornou zdatnost, kreativitu, profesionální ambice, komunikativnost

Co Vám nabízíme:

  • jistotu stabilní společnosti se zázemím silné mezinárodní skupiny
  • práce na plný úvazek, nástup možný ihned
  • možnost profesního růstu
  • 25 dnů dovolené
  • závodní stravování
  • penzijní připojištění

V případě zájmu zašlete svůj životopis.
Těšíme se na Vaší odpověď.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně