Servisný technik pre výpočtovú techniku

SATUR TRAVEL a.s.

Miesto práce
Miletičova 1, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie podpory užívateľom pri používaní SW a HW vybavenia, zber a evidencia požiadaviek na zmeny
Návrh optimálneho využitia techniky
Inštalácia, údržba PC a analýza problémov
Ovládanie a konfigurácia OS
Administrácia LAN, WAN a analýza problémov
Evidencia stavu a pohybu techniky a materiálu (vydávanie/preberanie/oprava)
Inštalácia, podpora a údržba komplexnej infraštruktúry v rámci firmy
Inštalovanie a aktualizácia licencovaného SW, vedenie dokumentácie

zľavy na dovolenky
príspevok zo strany zamestnávateľa na športové a kultúrne podujatia
home Office
sick day 2x ročne
jazykové vzdelávanie
a iné

V životopise prosíme podrobne uviesť znalosti, skúsenosti a doterajšiu prax v pozícii servisného technika IT
Životopis zasielajte pod značkou "Informatik" a s dodatkom: "Súhlasím, aby za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie, boli mnou poskytnuté údaje spracovávané a evidované po dobu 1 roka"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

informatika, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Administrácia LAN/WAN - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

odborné znalosti:
Vynikajúca znalosť PC hardvér, softvér.
Znalosti z oblasti inštalácie a administrácie OS
Windows Server
MS Office EXCEL a WORD
Administrácia LAN/WAN
Znalosti z oblasti elektrotechniky, telekomunikácií
Osobnostné predpoklady:
Flexibilita, samostatnosť a ochota cestovať
logicko - analytické myslenie
dynamická osobnosť
presnosť
spoľahlivosť
kreativita
odolnosť voči stresu
schopnosť práce v kolektíve a rýchlo sa učiť
dobré komunikačné schopnosti
technický talent
znalosť AJ, NJ na komunikatívnej úrovni -výhodou

Cestovná kancelária SATUR je jednou z najväčších slovenských cestovných kancelárií s dlhoročnou tradíciou, s ktorou každoročne do 150 krajín sveta a kedykoľvek počas celého roka cestuje 90 000 spokojných klientov. Cestovateľov zbalíme na pobytové a poznávacie zájazdy v Európe aj exotike, rodinné dovolenky, okružné plavby, lyžovačky, wellness pobyty a pod značkou Exclusive by SATUR aj na pobyty pre náročnejšiu klientelu. Sme členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr a medzinárodného združenia IATA.

viac informácii: www.satur.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3155662  Megjelentetés dátuma: 17.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou