Skladník

SANTÉ SK, s.r.o.

Miesto práce
SANTÉ SK s.r.o., M. R. Štefánika 71, 010 01 Žilina
Termín nástupu
3.6.2019
Mzdové podmienky (brutto)
624 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre muža v sklade zo zdravotnou obuvou obsahuje vyloženie zásielky, prezretie kompletnosti zásielky, rozloženie zásielky, príjem, uloženie, vychystanie a zabalenie zásielok a expedícia na základe vystavených faktúr, resp. dodacích listov. Ďalej realizuje inventarizáciu skladových zásob.

zázemie v stabilnej spoločnosti
priateľský kolektív
stravné lístky

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas k spracovaniu osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z.
Všetky životopisy budú likvidované rovnako v súlade s týmto zákonom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

skladník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma sa zaoberá veľkoobchodným predajom zdravotnej obuvi, ortopedických pomôcok a doplnkov pre starostlivosť o nohy. Výrobky sú dodávané do lekární, výdajní zdravotníckych potrieb a špecializovaných predajní obuvi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2009320  Megjelentetés dátuma: 23.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 624 EUR/mesiac