Inšpektor kvality vysielania DVB-T/S

SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavova 807, okres Galanta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- testovanie, detekovanie chýb vyplývajúcich zo zdroju signálu;
- vyhotovenie test reportov;
- overovanie funkčnosti výrobkov v krajinách EU, poprípade v Turecku prostredníctvom autobusu vybaveným prístrojmi na testy;
- overovanie defektov nájdených na trhu, vo výrobe, poprípade v iných výrobných spoločnostiach Samsung.

- motivačný plat
- 13. a 14. plat
- príspevok na dopravu
- zabezpečené ubytovanie
- bohatý benefitný program (napr. wellness pre zamestnancov)
- obedy zdarma

Vaše životopisy spolu s motivačným listom v slovenskom aj anglickom jazyku očakávame na horeuvedenej adrese, príp. na e-mail [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom. Ostatné životopisy budú vedené v evidencii uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- dobré komunikačné schopnosti
- aktívna znalosť anglického jazyka
- vodičský preukaz sk. B výhodou
- schopnosť rýchlo sa učiť
- flexibilita

- Ochota cestovať po EU/Turecko (travell across EU/Turkey)

- Ovládanie PC, Office, a Outlook (PC handling, Office, and Outlook advance level)

Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2002. Činnosť spoločnosti je zameraná na výrobu SMART, UHD a LED televízorov, LFD monitorov.
SAMSUNG v Galante sa výškou svojich tržieb radí k trom najväčším nefinančným podnikom Slovenska. Každoročný nárast tržieb a objemu výroby zaradil SAMSUNG medzi kľúčových hráčov hospodárskeho vývoja na Slovensku. V priebehu niekoľkých rokov sa galantský výrobný závod stal najväčším výrobným závodom spoločnosti SAMSUNG v rámci Európy. Od spustenia výroby v roku 2002, SAMSUNG v Galante vyrobil viac ako šesťdesiat miliónov výrobkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2881767  Megjelentetés dátuma: 9.1.2017