Technik - Elektromechanik

SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavova 807, 924 27 Galanta, okres Galanta
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba strojov a zariadení na oddelení,
- podpora a inovácia procesov-

- 13., 14. plat
- výkonnostné odmeny
- možnosť ubytovania
- možnosť vzdelávania
- doprava do zamestnania zdarma
- obedy zdarma

Vaše životopisy spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania v slovenskom jazyku očakávame na horeuvedenej adrese, príp. na e-mail.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom. Ostatné životopisy budú vedené v evidencii uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- elektrotechnická vyhláška § 21 vyhl. č. 508/2009 Z.z.
- anglický jazyk (základy)
- práca na zmeny
- komunikatívnosť
- flexibilita
- ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2002. Činnosť spoločnosti je zameraná na výrobu SMART, UHD a LED televízorov, LFD monitorov.
SAMSUNG v Galante sa výškou svojich tržieb radí k trom najväčším nefinančným podnikom Slovenska. Každoročný nárast tržieb a objemu výroby zaradil SAMSUNG medzi kľúčových hráčov hospodárskeho vývoja na Slovensku. V priebehu niekoľkých rokov sa galantský výrobný závod stal najväčším výrobným závodom spoločnosti SAMSUNG v rámci Európy. Od spustenia výroby v roku 2002, SAMSUNG v Galante vyrobil viac ako šesťdesiat miliónov výrobkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1028006  Megjelentetés dátuma: 14.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou