Recepčná -office asistent/ka

Salve Group, a. s.

Miesto práce
Vlárska 6, 83101 Bratislava, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
850 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovnú kolegyňu/kolegu, ktorého náplň práce by bola po kompletnom zaučení nasledovná:

- Zodpovednosť za chod recepcie spoločnosti a príprava občerstvenia pre návštevy
- Denné vyzdvihovanie pošty, jej rozdeľovanie a zapisovanie do interného systému
- Podpora pre oddelenie Back Office -skenovanie, kopírovanie dokumentov
- Podpora pre ekonomické oddelenie - evidencia došlých faktúr
- Čiastočná asistencia manažmentu spoločnosti, rezervácia zasadačiek
- Spracovanie dochádzky zamestnancov
- Objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia
- Udržiavanie čistoty a poriadku v priestoroch recepcie
- Starostlivosť o zasadacie miestnosti

Daná pracovná ponuka je pre spoločnosť Salve Finance, s.r.o.

- sociálny fond
- stravné lístky
- možnosť rásť a vzdelávať sa
- teambuildingové aktivity počas celého roka

Kompletný životopis s aktuálnou fotografiou posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva, Obchod, Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Strojopis - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovného, mladého človeka s chuťou učiť sa novým veciam
- Komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
- Výborné organizačné schopnosti
- Zodpovedný a systémový prístup k práci
- Profesionálne vystupovanie
- Flexibilné riešenie problémov
- Asertívne správanie
- Tímový hráč
- Odolnosť voči stresu
- Zmysel pre poriadok a čistotu na pracovisku
- Lojálna a diskrétna
- Príjemný vzhľad
- Schopnosť prispôsobiť sa flexibilite pracovného času
- Priateľská a usmievavá

Sme Salve. Nezávislá slovenská finančno- poradenská spoločnosť, ktorú investor a biznis kouč Peter Krištofovič založil v októbri 1996 vo svojej detskej izbe. Dnes pôsobíme vyše 20 rokov na trhu, pôsobíme v troch krajinách, máme tisíce spolupracovníkov a státisíce spokojných klientov. Stali sme sa jednotkou na Slovensku pri zdravotníckej reforme a v Rumunsku pri dôchodkovej reforme, kde sme získali ocenenie Broker roka 2008. Na Ukrajine sme špičkou na trhu finančného poradenstva a služieb. Pomáhame plniť sny našim spolupracovníkom, pomáhame im s budovaním kariéry a finančnej nezávislosti. Našim klientom ponúkame osobnú pomoc a odbornú starostlivosť pri správe a zhodnocovaní ich peňazí.
Budúcnosť je teraz! Budúcnosť je Salve.
ID: 2314779  Megjelentetés dátuma: 28.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 €