Saint Gobain logo Isover logo Ecophon logo PAM logo Rigips logo Sekurit logo Weber logo V-System logo

Sales & Marketing Assistance - Data Master pre divíziu Weber

Miesto výkonu práce:

Stará Vajnorská 139, Bratislava

Typ pracovného pomeru:

plný úväzok

Mzda:

dohodou

Čo bude tvojou úlohou?

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- úzka spolupráca s manažérskym tímom a vedením spoločnosti
- participácia a vedenie vybraných interných a externých projektoch spoločnosti v oblasti marketingu, obchodu
- organizovanie mítingov, tréningov a eventov (znalosť anglického jazyka na vysokej úrovni nutná)
- zadávanie údajov a objednávok v systéme SAP, Desk Office
- pravidelný reporting, administratívna podpora pre vedenie, kontrola a evidencia faktúr a objednávok
- cudzojazyčné preklady prezentácii, reportov
- pravidelná telefonická a e-mailová komunikácia so zahraničím

Aké sú naše požiadavky?

Znalosť anglického jazyka na vysokej úrovni-nutnosť
Znalosť programu SAP-výhodou
Znalosť Microsoft Office na pokročilej úrovni
Tímový hráč
Zodpovednosť
Komunikatívnosť
Precíznosť
Flexibilnosť
Chuť sa učiť nové veci

Čo ti vieme ponúknuť?

- stabilná práca v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- istota finančného ohodnotenia
- výborné pracovné podmienky
- služobný mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely
- príjemný pracovný kolektív
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu

Kontakt

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Vojtíková
Tel.: +421903444199
E-mail: poslať životopis

Miesto výkonu práce

ID: 2767384  Megjelentetés dátuma: 14.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou