Výrobný pracovník - práca v Holandsku

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
07.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 9€ / hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha strojov a zariadení / práca vo výrobe
  • dielenské práce
  • možnosť zaučenia
  • možnosť nadčasov

  • holandská pracovná zmluva
  • výplaty týždenne
  • ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom a dotované
  • zabezpečená doprava z miesta ubytovania do zamestnania služobnými autami
  • turnusy 8 týždňov + 1 týždeň plateného voľna
  • prihlásenie na všetkých potrebných úradoch za pomoci slovenských koordinátorov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Zamestnancov hľadáme na rôzne zamestnania v rôznych fabrikách..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojársky priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 2794807  Megjelentetés dátuma: 14.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 9€ / hod. netto