Prevádzkový elektrikár

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
ASAP
7,78 - 9,44 EUR/hod.Dochádzkový bonus. Nástupná mzda je podľa praxe, § Vyhlášky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevádzkový elektrikár v trojzmennej , alebo štvorzmennej prevádzke. Miesto výkonu práce je v Dolných Vesteniciach alebo v Novákoch. Oprava, diagnostika, údržba výrobných strojov, servis výrobných strojov.

Práca v mladom kolektíve, doplnkové dôchodkové pripoistenie, možnosť kariérneho rastu, možnosť odborného vzdelávania, dochádzkový bonus, autobusová doprava s príspevkom zamestnávateľa vo výške 90%, stravovanie v spoločnosti za 0,80€. Plnenia z Kolektívnej zmluvy, 13. a 14. plat podľa odpracovaných rokov.

Odpovede budú zasielané len uchádzačom, ktorí sa zúčastnia na osobnom pohovore v spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

slaboprúd, resp. automatizačná technika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

§22 - vyhlášky 508/2009
Preukaz obsluhy motorových vozíkov - nie je nutné.
Prax v odbore vítaná.

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. Od roku 2011 vlastní celú skupinu SaarGummi Čínsky holding Chogqing Light Industry & Textile Holdings(Group). Sídlo holdingu je v Luxembursku. Závody skupiny Saargummi sú v Česku, v Nemecku, v Rusku, v Indii, v Číne, v Mexiku, v USA, v Brazílii, v Španielsku. Od vzniku spoločnosti sa vyrábajú len komponenty pre automobilový priemysel. Aktuálne sa vyrába pre automobilky ŠKODA, BMW, FORD, MERCEDES, VW , KIA - tesnenie čelného skla, tesnenie motorového priestoru, tesnenie strešného okna, tesnenie kufra, tesnenie vedenia skiel, tesnenie dverí, stieracie tesnenie, tesnenie prahu dverí, obstrek trojuholníkového skla.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 971050  Megjelentetés dátuma: 5.3.2024  Alapbér (bruttó): 7,78 EUR/hod.