Personalista v nákladnej autodoprave

S&Partners s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - medzinárodného nákladného autodopravcu - hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu "Personalista". Vašou zodpovednosťou bude:
- spracovanie dochádzky vodičov a personálu spoločnosti
- súčinnosť pri organizovaní turnusov vodičov
- vyhotovenie pracovných zmlúv, dohôd, dodatkov, ukončenie pracovných pomerov
- prihlásenia a odhlásenia zamestnancov do sociálnej a zdravotných poisťovní
- aktualizácia platnosti dokladov, lekárskych prehliadok, školení
- riešenie pracovnoprávnych problémov v spolupráci s právnikom
- evidencia PN, dovoleniek, stravných lístkov
- zabezpečovanie inzercie v oblasti vyhľadávania personálu
- vedenie výberových konaní
- súčinnosť pri oznamovacích činnostiach (zákon Macron a podobné)

- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
- zaujímavá a rôznorodá práca v medzinárodnej spoločnosti

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu prosíme zaslať štruktúrovaný životopis výlučne v anglickom, alebo talianskom jazyku. Zaslanie CV v AJ, alebo TJ je podmienkou. Spätná väzba bude zaslaná iba kandidátom určeným našim klientom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý

- taliansky, alebo anglický jazyk - komunikatívna úroveň
- skúsenosti v nákladnej autodoprave
- vynikajúce organizačné schopnosti
- dynamická osobnosť
- časová flexibilita

S&PARTNERS s.r.o. poskytuje širokú škálu poradenských, asistenčných a konzultačných služieb zameraných na pomoc zahraničným podnikateľským subjektom pri zahájení a rozvoji podnikania v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2756185  Megjelentetés dátuma: 20.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou