Špecialista správy poistných zmlúv

Rýchlepoistenie s. r. o.

Miesto práce
Bosákova 7, 851 04 Bratislava, Bratislava
Predpokladaný nástup 15.1.2017, s možnosťou dohody o skoršom, alebo neskoršom nástupe
Mzdové podmienky (brutto)
Bude upresnený na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu, ktorý sa nebojí sa komunikovať s klientmi, administratívne činnosti mu nie sú cudzie, má chuť zdokonalovať svoje schopnosti a chce pracovať pre technologického lídra v oblasti on-line poistenia.

Hľadáme kolegu, ktorého pracovnou náplňou bude:
• Komunikácia a podávanie informácií klientom (napr. o existujúcich zmluvách),
• aktívna komunikácia so zákazníkmi,
• zadávanie zmlúv do systému, akceptovanie návrhov a poistných zmlúv,
• spracovanie výpovedí, storien a neaktívnych zmlúv s dôrazom na retenciu zákazníka,
• vedenie súvisiacej administratívnej agendy,
• podpora obchodníkov spoločnosti,
• iné úlohy podľa potrieb spoločnosti.

• Mobilný telefón na súkromné účely,
• práca v perspektívnej, úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,
• priestor na osobnostný a odborný rast,
• podpora vzdelávania,
• korektný a priateľský prístup zo strany spoločnosti,
• motivujúce finančné ohodnotenie oceňujúce aktivitu a záujem o prácu,
• práca v malom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí,
• zvýhodnenia pre vlastné poistné produkty.

Do predmetu správy uveďte, prosím, názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.

Do životopisu vložte nasledovný text:
" Týmto dávam súhlas spoločnosti Rýchlepoistenie s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeníu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú, až do jeho písomného odvolania."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Flexibilita a nasadenie
• Zmysel pre samostatné riešenie úloh
• Výborné komunikačné zručnosti
• Reprezentatívne vystupovanie
• Skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi výhodou
• Skúsenosť na podobnej pozícii výhodou
• Prax v poisťovníctve značnou výhodou

Spoločnosť Rýchlepoistenie s.r.o. je člen skupiny NetBrokers Holding, ktorá sa špecializuje sa na porovnanie a predaj poistania online. Je najväčším a najvýznamnejším poskytovateľom online poistenia na Slovensku a v Českej republike.

Na Slovensku skupina NetBrokers Holding prevádzkuje portál Rýchlepoistenie.sk, ktorý na trhu on-line poistenia pôsobí od januára 2009 a portál Superpoistenie.sk, ktorý pôsobí od roku 2007.
ID: 2822094  Megjelentetés dátuma: 23.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Bude upresnený na osobnom pohovore