Pracovník na oddelenie Nákupu

Runtime BP Slovak, s.r.o.

Miesto práce
Žilinská cesta 114/A, 921 01 Pieštany, okres Piešťany
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za pridelený sortiment materiálov a dielov, vykonávanie operácií s materiálmi a dielmi, najmä:
- vytváranie a udržiavanie databázy vstupných materiálov a dielov pre
výrobu a režijnú spotrebu v spolupráci s produktovými špecialistami
zamestnávateľa
- sledovanie stavu zásob materiálov a dielov
- spolupráca pri výbere dodávateľov
- objednávanie materiálov a dielov
- udržiavanie poistných zásob na sklade
- zodpovednosť za dodržiavanie finančných limitov zásob
- inventarizácia skladových zásob
- vyhotovovanie analýz, reportov o pohyboch materiálov a dielov
- navrhovanie zlepšení v materiálovom hospodárstve, spolupráca na ich realizá

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis spolu s motivačným listom na mail : [email protected]

( Váš životopis prosím pošlite aj anglickom, alebo nemeckom jazyku)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Tradícia spoločnosti začína od roku 1854 papierenskou výrobou v meste Roigheim (Nemecko), kde dodnes sídli materská spoločnosť Pucaro Elektro-Isolierstoffe GmbH. Od roku 1989 sa stala členom skupiny ABB.
Na Slovensku – v Pieštanoch bola otvorená výrobná pobočka pre divíziu Transformatoren v roku 2008. V súčasnosti zamestnáva okolo 130 pracovníkov. Ťažiskom výroby sú elektroizolačné materiály a komponenty pre vysokonapäťové transformátory.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Samostatný pracovník schopný ,ochotný prevziať zodpovednosť za pridelený sortiment materiálov a dielov. Schopnosť a ochotna prevziať ako člen tímu zodpovednosť za splnenie cieľov zamestnávateľa v oblasti nákupu.

Nemecký , alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.

Spoločnosť RUNTIME bola založená v roku 2001 a v súčasnosti je zastúpená na 50 miestach v Nemecku, Belgicku, Poľsku, Švajčiarsku, Rakúsku, na Slovensku, ako aj v Čechách.
Počet spolupracovníkov skupiny RUNTIME v roku 2010 presiahol 5000 zamestnancov.

RUNTIME je certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001:2015.

Spoločnosť Runtime BP Slovak s.r.o. je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce na dobu neurčitú.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2741027  Megjelentetés dátuma: 28.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Pri osobnom pohovore