Vodič s VP skupiny C

Miesto práce
Mlynská dolina, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte aspoň 5 rokov skúseností s jazdou na vozidlách nad 12,5 tony? Nie je Vám cudzia príjemná komunikácia a slušné vystupovanie? Vyhovuje Vám práca cez víkendy a sviatky?

Do nášho tímu autodopravy hľadáme skúseného vodiča, ktorého náplňou práce bude:
• vedenie motorových vozidiel skupiny B, C, pristavovanie prenosovej techniky
• práca v nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase podľa potrieb výroby a vysielania RTVS (vrátane víkendov a sviatkov)
• ošetrovanie vozidiel, starostlivosť o čistotu karosérie a interiéru vozidiel
• kontrola technického stavu vozidiel
• pomoc pri zabezpečení opráv vozidiel
• obsluha prídavných zariadení (ak sú na vozidle namontované)
• zúčastňovať sa pri nakladaní / vykladaní
• spracovávanie záznamov o prevádzke vozidla

• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Masérske služby, cvičenia jógy za zvýhodnených podmienok
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

5

Odborné znalosti:
- PODMIENKA: minimálne 5 rokov praxe s vedením motorových vozidiel nad 12,5 t
- skúsenosť s vedením evidencie v MS Excel – výhodou
- platné psychotesty
- platné preskúšanie v autoškole ako vodič z povolania pre osvedčenie skupiny C (skupiny E výhodou)

Osobnostné predpoklady:
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- trpezlivosť
- slušná komunikácia a príjemné vystupovanie
- bezúhonnosť
- ochota pracovať aj cez víkendy a sviatky podľa potrieb výroby a vysielania RTVS (nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas)

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 2822239  Megjelentetés dátuma: 25.1.2017