Hľadáme Kuchára

Roxor BRGR & BEER - Michal Ščevlík

Miesto práce
Vysoká 28, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
22.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900-1300 + tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál
Práca s kvalitným mäsom
Práca na grille
Spoluvymýšľanie receptov
Príležitostné cateringy

- Dobrá starostlivosť o zdravie zamestnancov(vitamíny, jedenie za stolmi a nie po stojačky)
- možnosť spolupodielať sa na receptoch a procesoch v kuchyni
- pravidelné teambuildingy a večerné pivá s kolegami
- zdieľanie tringeltov s čašníkmi
- odmeny za kvalitne odvedenú prácu
- bonusy za prácu cez víkendy a štátne sviatky
- Multisport karta 100% hradená zamestnávateľom(navštevovanie cca 130 športových zariadení úplne zadarmo)
- finančná podpora kurzov a školení(kuchárske, jazykové, odborné)

Ideme otvárať z brusu novú, perfektne zariadenú prevádzku nášho Roxoru. Značne rozširujeme tím, a preto hľadáme nových kolegov.

Dramatickou zmenou prejde aj naše menu. Budeme mať v ponuke viac druhov mäsa, pár šalátov, steaky, dezerty a plno dalších jedál z kategórie comfort-food. Plánujeme variť a skúšať nové jedlá, nech je to zaujímavé nielen pre zákazníkov, ale hlavne pre nás - kuchárov. Priestor dostanú samozrejme tvoje kreácie :)

Garantujeme zaslúžené ohodnotenie, pozitívny a ľudský prístup šéfka k tvojej práci. Kvalitné pracovné prostredie, dostatok jedla a pitia je pre nás samozrejmosťou.

Čaká ťa práca v intenzívne priateľskom a humorne založenom kolektíve mladých ľudí, ktorí sa snažia prispieť k rozvoju poctivého a kvalitného bratislavského gastra.

Budeme sa tešiť na vaše životopisy

Jedlu zdar!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- miluješ dobré jedlo a rád varíš
- pracoval/a si v profesionálnej kuchyni a vieš ako to tam chodí
- nebojíš sa nových vecí
- zvládneš zdravú dávku stresu
- si nefajčiar
- rád si o varení čítaš alebo pozeráš videá na internete
- máš dobrú náladu a si duchom mladý
- vieš tvrdo zamakať

Sme mladý tím posadnutý jedlom a našim cielom je pozdvihnúť bratislavskú gastro-scénu. Začali sme skromným menu a výborným pivom, momentálne sme jedna z najlepších reštaurácií v Bratislave.

Pozri si o nás viac na týchto miestach:

Sme pozitívne naladení, tvrdo pracujúci s dobrým tímovým duchom.

Nas FB: https://www.facebook.com/roxorbrgr/?fref=ts

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2317581  Megjelentetés dátuma: 11.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900-1300 + tringelty