Manažér skladu a nákupu Banská Bystrica

ROTOBALANCE s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica, okres Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fix + odmeny + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vystavovanie dokladov (fakturácia, ERP, prevodky, príjemky, výdajky a pod.)
Evidencia reklamácií
Spracovanie objednávok
Spracovanie stanovených reportov pre vedenie oddelenia.
Pravidelné inventúry
Sledovanie zásob , optimalizácia skladov a vystavovanie objednávok
Manuálna práca s tovarom.
Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi aj v anglickom jazyku
Logistika prepravy
Logistika skladovania
Služobné cesty do našich externých skladov

- stabilná práca
- školenia s cieľom ďalšieho rozvoja

Pracovisko je v Banskej Bystrici. Životopisy a motivačné listy posielať e-mailom. Ďakujeme za každý životopis. Po starostlivom zvážení sa ozveme uchádzačom, ktorí najviac spĺňajú naše kritériá. Pracovné pohovory sa budú konať v Banskej Štiavnici.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- Rozhľad v odbore pneuservis alebo autoservis
- Zodpovedný prístup k práci
- Komunikatívnosť
- Samostatnosť
- Skúsenosť s vedením skladového hospodárstva
- Skúsenosť s vystavovaním faktúr a spracovávanie objednávok
- Príjemné vystupovanie a zákaznícka orientácia
- Predchádzajúca prax na podobnej pozícií
- Znalosť anglického jazyka
- Fyzická zdatnosť, ochota pracovať s bremenami
- Ochota absolvovať odborné školenia v rámci SR aj EU

Spoločnosť ROTOBALANCE pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1990. Sme jediným výrobcom vyvažovacích závaží kolies automobilov na Slovensku, v čom vidíme našu výnimočnosť a veľkú konkurenčnú výhodu. Momentálne u nás pracuje 15 zamestnancov.
Našim zákazníkom neponúkame len tovar, ale hlavne partnerstvo a riešenia ich potrieb.
Preto našou prioritou je vyrábať kvalitné vyvažovacie závažia kolies, ktoré svojimi vlastnosťami spĺňajú prísne kritériá európskych automobilových noriem a prispievajú tak ku komfortnej a bezpečnej jazde. Dovážame materiály pre rôzne opravy poškodenia pneumatík a duší ako aj ostatný sortiment pre pneuservisy priamo od renomovaných svetových značiek a distribuujeme ich priamo k zákazníkom na Slovensku ale aj do okolitých štátov EU. Sme jediným výhradným dovozcom opravných materiálov značky TECH a PANG pre Slovensko.
Vážime si našich zamestnancov a dávame im príležitosť na dlhodobú prácu, vhodné pracovné podmienky, blízkosť k domovu, stabilnú a načas vyplatenú mzdu. Sme si vedomí toho, že aj vďaka nim je firma úspešná.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2945207  Megjelentetés dátuma: 24.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: fix + odmeny + bonusy