Revízny technik tlakových a plynových zariadení

RONA, a.s.

Miesto práce
Schreiberova 365, 020 61 Lednické Rovne, okres Púchov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Revízie plynových a tlakových zariadení, zabezpečovanie všetkých činností pri revíziách.
Vykonáva odborné prehliadky a skúšky vyhradených plynových a tlakových zariadení;
Spracováva výstupné protokoly o vykonaných odborných prehliadkach a skúškach v zmysle STN a EN a interných dokumentácií;
Sleduje platné normy v zmysle svojich oprávnení a podľa svojej pracovnej činnosti a riadi sa nimi;
Sleduje aktuálny stav v rozvoji používanej meracej a diagnostickej techniky;
Spolupracuje pri návrhu a zostavovaní plánov revízií.

- práca v atraktívnom prostredí
- profesionálny a vzdelanostný rozvoj
- sociálny a rozvojový program spoločnosti
- pomoc a podpora v procese adaptácie
- ďalšie možnosti odborného rastu
• príspevok na stravu
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• sociálna výpomoc
• príspevok na dovolenky, rekreačné pobyty a rehabilitačné pobyty
• návratné bezúročné pôžicky
• odmeny darcom krvi – pri udelení Jánskeho plakety
• príspevok na kultúrne podujatia a športové aktivity
• príspevok na zdravotnícke pomôcky

Osvedčenie vykonávať revízie na vyhradenom technickom zariadení - tlakovom v rozsahu Aa4,b1,b2,Ba,b1,b2,e1,e2,f1,f2,f3,f4
Osvedčenie vykonávať revízie na vyhradenom technickom zariadení - plynovom v rozsahu Aa,b,c,d,f,g,h Ba,b,c,d,f,g,h

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť
precíznosť
ochota ucit sa
samostatnosť
zodpovedný prístup k práci
proaktivita

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac ako 130 ročnú tradíciu vo výrobe úžitkového skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3070106  Megjelentetés dátuma: 6.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou