Výživový špecialista Prešov, Košice

Roman Kokavec Bell

Levočská 14, 080 01 Prešov, Štúrová 1, 04001 Košice, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
18.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s klientom. Na základe špeciálnej diagnostiky a jej výsledkov, zostavovanie výživového plánu a jedálneho lístka klientovi tak , aby to viedlo k optimálnemu zdraviu a ideálnej telesnej hmotnosti klienta. Pravidelná starostlivosť o klienta , formou pravidelných kontrol, poradenstvo v oblasti výživy a podpora.

A tu sú dôvody, prečo o tejto ponuke nepochybovať a hneď poslať svoj životopis práve nám.
1. Sme jednotka na trhu. Tým sa nechceme chváliť , naopak je to drina a znamená to zodpovednosť voči našim klientom i zamestnancom a podľa toho sa k nim chováme.
2. Ponúkame najviac ucelený a prepracovaný systém vzdelávania zamestnancov v českej a slovenskej republike. Naši zamestnanci si môžu naviac doplniť i vzdelanie v oblastiach ako je výživa športovcov, detí a diabetikov a pod. Budete sa môcť oprieť o tým predných odborníkov v oblasti výživy a lekárstva.
3. Ponúkame vám istotu fixnej mzdy + vysoké odmeny. Konečne zo svojej práce nebudete mať len dobrý pocit , ale budete za ňu tiež poriadne zaplatení, ako si zaslúžite.

A ešte niečo naviac
Dostanete vlastnú asistentku, ktorá vám pomôže, aby ste sa mohli venovať naplno klientom. Zľava na výrobky a služby, školenia. Čaká na Vás profesionálny kolektív, moderné prostredie.
Tak neváhajte a pošlite svoj životopis, je čas na zmenu čas pracovať pre Svet Zdravia.

V prípade záujmu pošlite prosím štrukturovaný životopis na adresu:
[email protected]
Zaslaním životopisu, dávate spoločnosti súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania, podľa zákona č.428/2002 Z.z na dobu jedného mesiaca. Oslovení budú len úspešní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výživa ľudí, diétna sestra, verejné zdravotníctvo,výživový špecialista, nutričný poradca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako poznáte, že ste ten pravý/á ?
1. Máte adekvátne vzdelanie : VŠ v odbore verejné zdravotníctvo, výživa ľudí atď. alebo ( min SŠ v odbore, alebo certifikát v oblasti výživy ( napr. Nutris, Welko ) .
2. Žijete zdravo a podľa zásad, ktoré doporučujete. Nehľadáme niekoho kto vodu káže víno pije.
3. Teší vás pomáhať druhým. Zároveň, ale cítite , že ste finančne podhodnotení a chcete to zmeniť. Chcete sami ovplyvniť , koľko si môžete zarobiť.

Svet zdravia zahŕňa jedinečný koncept starostlivosti zameranej na trvalo udržatelnej výžive človeka pomocou unikátnej metabolickej diagnostiky KNT. Máme prepracovanú detailnú diagnostiku, zostavujeme individuálne plány pre klientov s nadváhou, podvýživou, pre športovcov aj pre deti alebo diabetikov. Povieme vám, ktoré potraviny pre vás vhodné sú a ktoré zasa nie. A mohli by sme tu napísať mnoho ďalších vecí/ www.svet-zdravia.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1957588  Megjelentetés dátuma: 29.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou