Asistent daňového poradcu (ž/m)

Rödl & Partner Tax, k. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce súvisiace s výkonom daňového poradenstva
- príprava daňových priznaní (DPPO, DPFO, DPH a iné),
- vypracovanie stanovísk za účelom optimalizácie daňovej povinnosti klienta pod dohľadom daňového poradcu,
- zastupovanie klientov pri daňových kontrolách,
- komunikácia s klientmi,
- komunikácia s daňovým úradom,
- zastupovanie v daňovom konaní

- výhodné platové podmienky,
- možnosť odborného vzdelávania a ďalšieho rozvoja,
- spolupráca s inými oddeleniami (účtovníctvo, audit, právo),
- príležitosť pracovať vo významnej medzinárodnej spoločnosti,

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu, pošlite Váš životopis s označením "asistent danoveho poradcu“ na e-mailovú adresu [email protected]

Zaslaním Vášho životopisu udeľujete podľa zákona č. 122/2013 Z.z. spoločnosti Rödl & Partner súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov pre účely vyššie uvedeného výberového konania.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.
Za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické - dane

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru,
- prax v odbore výhodou,
- aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka,
- skúsený používateľ balíka MS Office,
- dobré komunikačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita,
- vodičský preukaz skupiny B,
- bezúhonnosť

Rödl & Partner je poradenská spoločnosť činná v oblasti auditu, daňového a právneho poradenstva ako aj outsourcingu v 50 krajinách prostredníctvom 107 vlastných pobočiek. Na Slovensku pôsobí Rödl & Partner už 30 rokov a počas tohto obdobia poskytla pestrú paletu služieb v oblasti auditu, vedenia účtovníctva, daňového a právneho poradenstva. V súčasnosti v nej pôsobí viac ako 60 vysoko kvalifikovaných poradcov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1755127  Megjelentetés dátuma: 31.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou