Řidič kamionu (M/Ž)

Rödl & Partner Consulting

Místo práce
Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho mandanta,
německou společnost působící v oblasti kamionové dopravy a logistiky se silnou pozicí na trhu, obsazujeme pro místo výkonu povolání ve střední a východní části Německa pozici:

Popis činnosti:
- Výkon činnosti řidiče kamionu na území Německa v přidělené provozní oblasti po dohodě se zaměstnavatelem
- Komunikace s mandanty v německém jazyce pro vyřízení všech dispozic souvisejících s přepravou konkrétního nákladu
- Přeprava je prováděna moderními nákladními vozidly s různým zaměřením dle povahy nákladu (sklápěč, silo, plachta, cisterna či vozidla s posuvnou podlahou)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš mandant nabízí:
- Zázemí stabilní, perspektivní a dynamicky se rozvíjející společnosti
- Odpovídající a motivující platové ohodnocení včetně prémií dle Vašeho výkonu
- Možnost přechodně poskytnout krátkodobé ubytování či dojednání dlouhodobého pronájmu v místě výkonu povolání

Informace o náboru

Vaše nabídky spolu se strukturovaným životopisem v českém a německém jazyce, vysvědčeními a jinými doklady o vzdělání a referencemi zasílejte na adresu:
Rödl & Partner Consulting, s.r.o., k rukám Aleny Spilkové
Platnéřská 2, 110 00 Praha 1
Další nabídky – www.roedl.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Německá společnost působící v oblasti kamionové dopravy a logistiky se silnou pozicí na trhu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B, C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- Platný profesní průkaz, řidičský průkaz skupiny C + E
- Několikaletá praxe v oboru doložená referencemi
- Praxe s řízením silo kamionu včetně ADR certifikátu pro přepravu nebezpečného nákladu výhodou
- Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni podmínkou
- Organizační a komunikační dovednosti
- Profesionální přístup (pracovitost, spolehlivost, loajálnost, slušnost)
- Platné psychotesty, zdravotní způsobilost, čistý trestní rejstřík
- Časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní poradenská kancelář

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2808312  Megjelentetés dátuma: 2.2.2017