Obchodní zástupce/-kyně

Rödl & Partner Consulting

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho mandanta,
expanzivně orientovaný německý koncern s celosvětovou působností v oblasti upevňovací techniky, obsazujeme pro oblast působnosti ve středním a východním Slovensku pozici:

Popis činnosti:
- Definování a usměrňování vývoje Vaší obchodní oblasti podle firemní strategie
- Koncepce a realizace účinných obchodních struktur a moderního marketingu
- Zavádění nových výrobků na trh
- Sledování a analyzování trhu, vypracovávání analýz konkurence
- Sledování a řízení vývoje zákazníků a důsledná realizace strategických cílů firmy
- Určování rámce obchodní a cenové politiky ve svém regionu
- Získávání nových zákazníků, osobní styk se zákazníky, vyjednávání rámcových smluv
- Spoluúčast na veletrzích, školeních a odborných akcích

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš mandant nabízí:
- Odpovídající a motivující platové ohodnocení
- Zajímavé a perspektivní zaměstnání v prosperující společnosti

Informace o náboru

Vaše nabídky spolu se strukturovaným životopisem, vysvědčeními, jinými doklady
o vzdělání a referencemi zasílejte na adresu:
Rödl & Partner Consulting, s.r.o., k rukám Aleny Spilkové
Platnéřská 2, 110 00 Praha 1
Další nabídky – www.roedl.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Expanzivně orientovaný německý koncern s celosvětovou působností v oblasti upevňovací techniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- Ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Zkušenosti v oblasti odbytu technických produktů
- Vysoký zájem o technické otázky a řešení problémů
- Know-how v oblasti koncepčního zpracování a realizace obchodních strategií nebo strategií pro péče o klíčové zákazníky ze stavební branže
- Vysoké pracovní nasazení, ctižádostivost, motivace uspět
- Komunikativnost, obratnost při vyjednávání, schopnost prosadit se
- Podnikatelské myšlení, koncepční potenciál a důsledné sledování cíle
- Velmi dobrá znalost práce na PC
- Znalost německého jazyka vítána
- Řidičský průkaz typu B, ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní poradenská kancelář

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2721911  Megjelentetés dátuma: 8.11.2016