Strojný Inžinier /Procesný inžinier

Robertshaw a.s.

Miesto práce
Chovateľská 8, 917 01 Trnava, Trnavský kraj, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhodnocovanie vyrobneho procesu spajkovania DPS
- Navrh vyrobnych pripravkov, spajkovacich ramov a koordinacia s dodavatelmi
- Navrhovanie novych technologickych zariadeni a ich implementacia do vyrobneho procesu
- Podpora udrzby technologickych zariadeni
- Vytvaranie technologickych postupov a manualov na udrzbu
- Vyhodnocovanie stavu zariadeni a pripravkov a navrh na renovaciu
- Optimalizacia vyrobnych postupov, pripravkov a zariadeni

- práca v stabilnej medzinárodnej prosperujúcej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- zaujímavý sociálny program
- III. pilier DDS

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- VS strojarska, znalost obrabacich procesov a materialov
- Analyticke myslenie, technicka anlyza procesov
- Znalost CAD, windows office
- Vyhoda: znalost spajkovacieho procesu vlnnou, znalost vyrobneho procesu DPS

Spoločnosť Robertshaw Trnava je členom skupiny Robertshaw a bola založená v roku 2 000. Hlavnou oblasťou pôsobenia spoločnosti je elektrotechnicka a elektrotechnický priemysel - vyrábame dosky plošných spojov pre bielu techniku (napríklad práčky, sušičky, umývačky riadu a podobne). Našimi zákazníkmi sú napríklad spoločnosti Candy, Arcelik, Gorenie, Atlant, Bosch a iné.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 36120  Megjelentetés dátuma: 28.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou