Konštruktér/Strojný inžinier

Robertshaw a.s.

Miesto práce
Chovateľská 8, 917 01 Trnava, Trnavský kraj, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Dizajn prípravkov/zariadení podľa požiadaviek výroby
• Analýza problémov/technického stavu a navrhovanie riešení v procese výroby
• Spolupráca s tímom procesných inžinierov pri optimalizácii výrobných činnosti a návrhu technických riešení
• Návrh, dizajn a implementácia nových zariadení do výroby
• Optimalizácia výrobných činností navrhovaním nových zariadení

• Možnosť kariérneho rastu
• Flexibilný pracovný čas
• Firemné vzdelávanie
• Zaujímavý sociálny program
• III. pilier DDS

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem, vhodných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Znalosť návrhu súčiastok, zariadení v 3D
• Znalosť vlastnosti materiálov používaných na strojoch a zariadeniach
• Znalosť postupov obrábania materiálov
• Analytické myslenie, technická analýza procesov
• Skúsenosti na podobnej pozícii - výhodou

Spoločnosť Robertshaw Trnava je členom skupiny Robertshaw a bola založená v roku 2 000. Hlavnou oblasťou pôsobenia spoločnosti je elektrotechnicka a elektrotechnický priemysel - vyrábame dosky plošných spojov pre bielu techniku (napríklad práčky, sušičky, umývačky riadu a podobne). Našimi zákazníkmi sú napríklad spoločnosti Candy, Arcelik, Gorenie, Atlant, Bosch a iné.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2827155  Megjelentetés dátuma: 10.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou