Skladník

Robertshaw a.s.

Miesto práce
Chovateľská 8, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za svoju činnosť podľa požiadaviek vedúceho skladov.
• Zabezpečuje presnú a požadovanú evidenciu všetkých skladových zásob
• Zabezpečuje vykonanie inventúry
• V spolupráci s nákupným a výrobným oddelením sa podieľa na zabezpečení materiálu pre výrobu
• Prijíma na sklad materiál a vydáva materiál do výroby a zodpovedá za jeho evidenciu v skladovom programe.
• V spolupráci s oddelením logistiky a s colným deklarantom sa podieľa na nakládke a vykládke tovaru a materiálu v požadovaných termínoch.

. práca v stabilnej medzinárodnej prosperujúcej spoločnosti
. dochádzkový bonus každý mesiac
. možnosť kariérneho rastu
. zaujímavý sociálny program
. zabezpečené stravovanie priamo na pracovisku
. dovoz/odvoz na/z pracovnej zmeny je zabezpečený autobusovou dopravou zdarma v rámci Trnavy
. III. pilier DDS
. práca v príjemnom čistom, tichom a klimatizovanom prostredí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

. práca v 4 zmennej nepretržitej prevádzke 
. samostatnosť
. zodpovednosť
. precíznosť

Spoločnosť Robertshaw Trnava je členom skupiny Robertshaw a bola založená v roku 2 000. Hlavnou oblasťou pôsobenia spoločnosti je elektrotechnicka a elektrotechnický priemysel - vyrábame dosky plošných spojov pre bielu techniku (napríklad práčky, sušičky, umývačky riadu a podobne). Našimi zákazníkmi sú napríklad spoločnosti Candy, Arcelik, Gorenie, Atlant, Bosch a iné.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2823546  Megjelentetés dátuma: 27.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou