Procesný inžinier pre ručnú montáž

Robertshaw a.s.

Miesto práce
Chovateľská 8, 917 01 Trnava, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhodnocovanie výrobneho procesu ručnej montáže DPS
- Návrh organizácie pracovneho miesta pre ručné osadzované komponenty
- Spolupráca pri navrhovani prípravkov pre ručnú motáž
- Vytváranie technologických postupov pre ručnú montáž
- Analýza výkonov na ručnej montáži, meranie procesov a nastavovanie výrobných noriem
- Optimalizacia výrobných postupov, prípravkov a zariadeni
- Spolupráca s ostatnými členmi tímu pri zavádzaní nových výrobkov do procesu výroby
- Zaškoľovanie trénerov a operátorov s novými pracovnými postupmi

práca v stabilnej medzinárodnej prosperujúcej spoločnosti
možnosť kariérneho rastu
zaujímavý sociálny program
III. pilier DDS

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám, prosím, pošlite svoj životopis v AJ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VS strojárska/elektrotechnická,
- Analytické myslenie, analýza procesov
- Znalosť - Windows office, Anglicky jazyk
- Výhoda: znalost ručného osadzovania súčiastok DPS,

Spoločnosť Robertshaw Trnava je členom skupiny Robertshaw a bola založená v roku 2 000. Hlavnou oblasťou pôsobenia spoločnosti je elektrotechnicka a elektrotechnický priemysel - vyrábame dosky plošných spojov pre bielu techniku (napríklad práčky, sušičky, umývačky riadu a podobne). Našimi zákazníkmi sú napríklad spoločnosti Candy, Arcelik, Gorenie, Atlant, Bosch a iné.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1901132  Megjelentetés dátuma: 26.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou