Brigáda: podpora na IT oddelení - VŠ študent

Robert Bosch, spol. s r.o.

Miesto práce
Ambrušova 4 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
4,- € /hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Hľadáme schopného, flexibilného a šikovného človeka s analytickým myslením na oddelenie IT podpory. Náplňou práce bude second level support aplikácií. Jedná sa o brigádu na 20 hodín týždenne, vhodné pre študenta VŠ IT zamerania.

Oslovíme len tých uchádzačov, ktorí budú vyhovovať stanoveným podmienkam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
Visual Basic - Pokročilý
Visual Basic .NET - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Základy
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky na kandidáta
- podpora pre užívateľov Microsoft Office balíka
- komunikatívnosť
- znalosť anglického jazyka podmienkou
- skúsenosti v oblasti podpory uživateľov sú vítané

Skupina Bosch je jeden z vedúcich medzinárodných technologických koncernov. S divíziami Automobilová, Priemyslová technika spolu so Spotrebným tovarom a Technickým vybavením budov dosiahlo bez mála 390 000 zamestnancov v obchodnom roku 2016 obrat približne 73 miliárd Euro. Skupina Bosch zahŕňa Robert Bosch GmbH a jej viac ako 350 dcérskych a regionálnych spoločností vo viac ako 65 krajinách; spolu s obchodnými partnermi je Bosch zastúpený v 150 krajinách sveta.
Každoročne investuje Bosch viac ako 6 miliárd Euro na výskum a vývoj a ročne prihlási viac ako 3800 patentov na celom svete. So všetkými produktmi a službami podporuje Bosch kvalitu života inovatívnymi riešeniami.

www.bosch.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3156792  Megjelentetés dátuma: 20.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,- € /hodina