Brigádnik do výroby v jednozmennej prevádzke

Rivacold Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 49, Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
júl 2020
Mzdové podmienky (brutto)
775 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduché montážne práce
- spájkovanie kyslík-plyn výhodou, nie je podmienkou
- zapájanie jednoduchých elektrických obvodov, nie je podmienkou
- práca s ručným náradím
- prax v strojárenskom priemysle výhodou
- manuálna zručnosť
- práca v stoji
- práca vhodná pre mužov

- perspektívne zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť získania zmluvy na trvalý pracovný pomer

Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov na pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické výhodou

Spoločnosť Rivacold Srl. bola založená v roku 1966 ako výrobca kondenzačných jednotiek, hermetických systémov pre výrobcov chladiarenských pultov a skríň. V priebehu rokov sme dosiahli významné postavenie ako výrobca a distribútor komponentov na chladenie, chladiacich a klimatizačných zariadení.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2716548  Megjelentetés dátuma: 26.6.2020  Alapbér (bruttó): 775 EUR/mesiac