Stipendium pro studenty - Strojírenství

Ricardo Prague s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Program Ricardo Stipendium nabízí finanční podporu studentům vysokých škol, studujících obory v oblasti vědy, technologie, strojírenství a matematiky.

Kdo se může o stipendium ucházet?

Studenti magisterského programu vysokých škol v ČR (včetně období studia v zahraničí v rámci programu Erasmus);
Studenti bez omezení pobytu na území České republiky (např. občané EU / EHP, kteří jsou držiteli trvalého pobytu);
Upřednostňujeme studenty, kteří:
-mají zájem o spolupráci na diplomové práci
-mají zájem o práci na částečný úvazek nebo brigádu v naší společnosti během studia či letních prázdnin.

Naše finanční podpora

Třem studentům magisterského programu bude poskytnuta finanční podpora do výše 25,000 Kč za semestr (50,000 Kč celkem za jeden studijní rok).

Jak žádat o stipendium?

Nejpozději do 30. června 2017 odešlete vyplněný přihlašovací formulář
K formuláři připojte tyto přílohy:
-motivační dopis
-životopis
-kopii OP nebo pasu ze zemí EU/EEA
-kopi pasu a platného potvrzení o trvalém pobytu na území České Republiky
-kopi diplomu ukončeného bakalářského studia spolu s přehledem studijních výsledků (může být zasláno později v případě, že jste diplom ještě neobdrželi)
-potvrzení o navazujícím magisterském studiu

Výběr kandidátů

Vybraní studenti budou pozváni na pohovor do naší společnosti
Pohovor bude v angličtině
Kandidáti předvedou prezetanci o sobě, její formát bude upřesněn v pozvánce
Žadatelé o stipedium budou následně vyrozuměni o výsledku své žádosti

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně