Montážnik - zámočník

RG INDUSTRIES s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž častí strojov - montážnych podskupín,
- montáž strojných kompletov strojných zariadení,
- zostavovanie montážnych celkov – liniek,
- demontáž a montáž strojných zariadení u zákazníka vrátane potrebných opráv,
- skúšanie a zriadenie jednotlivých strojov alebo liniek,
- vykonáva kontrolné úkony technických parametrov strojných zariadení,
- vykonáva ručné opracovanie strojných súčiastok, rezaním, pilovaním, ohýbaním,
- rezanie závitov, vŕtanie, vystružovanie , zaškrabávanie, dolícovanie a pod.,
- zabezpečuje odovzdanie strojného zariadenia podľa stanovených technických parametrov,zodpovednosť za odstránenie odchýlok
- spolupráca s odbornými útvarmi (technológia, apod...)

- možnosť dobrého finančného zárobku
- perspektíva dlhodobej práce v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- možnosti školení a osobného rastu

Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite prosím svoj životopis na adresu:
Toma industries, s.r.o., Priemyselná 10, 918 38 Trnava
e-mailová adresa: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

- strojárske vzdelanie v odbore obrábač kovov, mechanik nastavovač, mechanik NC/CNC strojov
- skúsenosti v oblasti montáže strojov, strojných súčastí
- znalosti montáže hydraulických a pneumatických komponentov vítané

RG INDUSTRIES s.r.o. je inovatívna strojárska spoločnosť, orientovaná na výrobu a predaj strojov, automatizačných zariadení a náhradných dielov pre výrobné zariadenia pre rôzne priemyselné odvetvia. Produkty sú expedované takmer do všetkých krajín sveta a sú používané rôznymi svetoznámymi spoločnosťami. Export prevyšuje 75% celkovej produkcie spoločnosti.
Oblasť podnikania tvorí vývoj, výroba a predaj tvárniacej techniky, zákazková výroba strojov a strojných zariadení. V rámci tohto výrobného zamerania spoločnosť vyrába výstredníkové lisy, prídavné zariadenia k tvárniacim strojom. Vzhľadom k široko rozvinutej výrobnej základne spoločnosť ponúka možnosť spolupráce kooperácie s inými podnikmi pri výrobe dielcov a kompletných zariadení podľa požiadaviek.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 789428  Megjelentetés dátuma: 19.4.2012  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou