Predajca na čerpacej stanici Shell Trnava II ( nová stanica )

REVILLO, s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň : Do pracovnej náplne predajcu patrí: vysvetľovať zákazníkom výhody palív Shell, čerpať palivo do ich vozidiel, kontrolovať hladinu
prevádzkových kvapalín, vykonávať povinnosti súvisiace s prevádzkou a údržbou čerpacej stanice a doplňovať tovar v súlade s pracovným plánom a s bezpečnostnými predpismi. Ide o prácu na zmeny alebo na skrátený pracovný úväzok.

V prípade okamžité nástupu možnosť získať nástupný bonus až do výšky 150 eur
Stále zamestnanie s garantovaným mesačným platom a zaujímavá možnosť finančného zárobku ( hodinová sadza + bonus z každého predaného litra resp. ks)
Priateľské prostredie v rámci malého tímu spolupracovníkov
Príležitosť pre vzdelávanie a možnosť kariérneho rozvoja
Odmeny podľa výkonu
Atraktívne motivačné programy ( sútaže)
Zľavy na palivo
Odmenou za vynikajúci pracovný výkon
je možnosť napr. navštíviť výrobnú továreň
Ferrari v talianskom Maranelle alebo
sa zúčastniť na pretekoch Formuly 1
v Európe či spoznať iné úžasné miesto
na svete.

V prípade záujmu nás môžete telefonicky kontaktovať na tel. čísle
0903 111 740.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prozákaznícku orientáciu
Príjemné vystupovanie
Zmysel pre zodpovednosť
Komunikatívnosť

Naštartujte svoju kariéru v spoločnosti Shell,
jednej z najuznávanejších firiem na svete!
Hľadáme kolegov s dobrými komunikačnými
schopnosťami, pozitívnym prístupom k práci
a talentom predávať. Ostatné potrebné vedomosti
vás naučíme!
Spoločnosť Shell prevádzkuje na Slovensku
80 čerpacích staníc prostredníctvom partnerských
firiem. Staňte sa aj vy členom mladého
a dynamického „tímu šampiónov” Shell!

Počet zamestnancov