Brigáda popri štúdiu, materskej / rodičovskej dovolenke, dôchodku, inom PP - montážny pracovník

Reutter SK s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 9053/7, okres Myjava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- možnosť privyrobiť si popri štúdiu, materskej / rodičovskej dovolenke, dôchodku, inom prac. pomere
- práca počas víkendov, v popoludňajších hodinách, ale aj počas týždňa ako

- OPERÁTOR MONTÁŽNEJ LINKY

- prácu na Dohodu o vykonaní práce v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s perspektívou rastu
- možnosť pracovať popri inom trvalom pracovnom pomere
- bezpečné a čisté pracovné prostredie
- flexibilitu
- mzda = hodinová mzda + bonus za odpracované hodiny
- stravné lístky po odpracovaní celej zmeny

V prípade záujmu zašlite prosím Váš životopis na doleuvedenú adresu alebo sa informujte na 0914 335 201.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- samostatnosť
- zodpovednosť
- precíznosť
- ochota a schopnosť učiť sa

Spoločnosť REUTTER SK v Myjave patrí do skupiny REUTIB International GmbH. Skupina REUTIB vznikla zlúčením spoločnosti REUTTER s hlbokými koreňmi v Nemecku a Rakúsku a spoločnosti ITIB so zázemím v Taliansku a Poľsku. Skupina pôsobí celosvetovo aj s ďalšími pobočkami v Mexiku a Indii.

REUTTER SK v Myjave sa stal kľúčovým výrobným závodom celej skupiny. Na Slovensku pôsobí od r. 2006. Hlavnou činnosťou je vývoj a výroba palivových, olejových chladiacich a AdBlue uzáverov, ktorých prevažná časť sa vyrába zo vstrekovaných plastových dielov. REUTTER je celosvetovým priekopníkom v oblasti kompletných riešení pre plniace systémy a AdBlue uzávery na SCR nádrže pre osobné automobily, nákladné vozidlá, dodávky, poľnohospodárske a stavebné stroje.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a neustálemu technologickému pokroku v oblasti výroby vlnitých rúr z termoplastických materiálov sa spol. ITIB stala uznávaným partnerom pre mnohé európske priemyselné výrobné skupiny.

V tom, čo vyrábame, sme jedineční, zabezpečujeme výrobu uzáverov takmer pre všetky existujúce automobilové spoločnosti na svete.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2981363  Megjelentetés dátuma: 20.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou