Pracovník pri výrobe pletiva

RETIC, s.r.o.

Miesto práce
Zbehy, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
úkolová mzda od 700 - 1250 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba výrobkov z drôtu - pletivá, tkanivá, drôty
- obsluha strojov
- práca s VZV

- práca v stabilnej spoločnosti
- bohatý sociálny program
- 13-ty plat

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

spracovanie kovov

- kladný vzťah k práci so strojmi a kovmi
- manuálne zručný

RETIC, s.r.o., Nové Sady je súkromná výrobno-obchodná spoločnosť.
Sme jeden z najväčších spracovateľov drôtu na Slovensku.
Hlavnou činnosťou je spracovanie drôtu do rôznych výrobkov (štvorhranné ohradové pletivá, uzlové pletivá, kovové a rabicové tkanivá, rebierkové pletivá, klince). Ako doplnkový sortiment spoločnosť RETIC dodáva plotový program zo zvarovaných pletív a plotových dielov. Ku všetkým dodávaným druhom pletív dodáva spoločnosť aj kompletné príslušenstvo (stĺpiky, príchytky, napínacie a viazacie drôty).
Spoločnosť RETIC, s.r.o., má na Slovensku svoje distribučné centrá, ktoré majú dosah na regionálne trhy a na trhy v susediacich štátoch.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2758084  Megjelentetés dátuma: 10.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: úkolová mzda od 700 - 1250 €