Práca v sklade v ČR

Renewal Agency s. r. o.

Miesto práce
Česko
Termín nástupu
11.09.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma prijíma na trvalý pracovný pomer pracovníkov do skladu na triedenie oblečenia, hračiek a setoboxov. Je to turnusová práca -4 týždne v práci, týždeň doma. Na otázky vám radi zodpovieme na tel.číslach : 0948 464 487, 0948 194 023.

Cena práce 95 czk/hod. Okrem ponúkaného platu možnosť získať finančný bonus 3500 czk/ za dochádzku a kvalitu.Poskytujeme stravné lístky v hodnote 40 czk za každý deň, taktiež možnosť záloh na týždennej báze. Ubytovanie a cestovanie zabezpečené a hradené firmou.

zasielať životopisy na mail, alebo nás kontaktovať telefonický

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Sklad s oblečením a módnymi doplnkami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

manuálna zručnosť, Ochotný pracovať minimálne 8 hod.denne.

Spoločnosť zaoberajúca sa zamestnávaním ľudí doma a v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2714231  Megjelentetés dátuma: 15.9.2016