Manažér pre marketing a reklamu / Account Manager

RenaCo s.r.o.

Miesto práce
Dolnozoborská 14, Nitriansky kraj, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
jún

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V marketingu a v reklame sa cíti ako ryba vo vode, má už nejaké skúsenosti z praxe a nasáva akékoľvek nové informácie. Má rád kreatívny rozlet, možno má aj idey a nápady, ktoré sú v dnešnom reklamou preplnenom svete iné. Chce rásť a budovať si svoj tím.

Je to manažérsky typ, má rád prácu na projektoch, prácu s klientom a v tíme. Potrebuje však aj samostatnosť, aby mohla vyniknúť jeho individualita, originalita a šikovnosť. Dokáže sa vložiť do projektov tak, že prípravu komunikačných projektov, prezentácií a ich odprezentovanie pred klientom berie ako zábavu. Vie zaujať. Nechce sa cítiť pod tlakom nadriadeného, ale chce spolurozhodovať, byť súčasťou fungujúceho tímu, ktorý zvládne všetko.

Má ambíciu pôsobiť v Nitre, kariérne rásť a niečo v brandži znamenať. Chceme mu/jej načúvať, chceme ho/ju posúvať, chceme sa aj my od neho/nej niečo naučiť.

Ukáž sa ak si veríš, ak máš vzdelanie, či prax v reklamnej, či marketingovej brandži. Chceme Ťa zažiť.

Tento rok oslávime 20 rokov v reklame a ponúkame prácu na projektoch a kampaniach pre renomované značky, perspektívu kariérneho rastu a ďalšie individuálne výhody. Napríklad aj flexibilnejší pracový čas, vybavené pracovisko a p.

Prosíme poslať CV a pár vlastných slov o sebe (originálny motivačný list).

Viac voľných pozícií nájdete aj na webe nášho druhého projektu: http://contentfruiter.sk/kariera/

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

masmediálna koumunikácia, reklama, marketing, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vzdelanie a prax v oblasti reklamná - marketingová komunikácia. Bydlisko v Nitre a okolí. Súčasťou osobnosti je aj manažérsky duch, dôslednosť a spoľahlivosť. Tiež chuť rásť, neustále sa vzdelávať a niečo dokázať. Byť hrdý na svoju prácu, mať ambície.

Sme marketingovo-komunikačná agentúra, ktorá na trhu pôsobí už od roku 1997. Špecializujeme sa na tradičný marketing: brandbuilding, marketingovú komunikáciu a tiež na moderný marketing: content marketing a zúrodňovanie webov a p. Navrhujeme a realizujeme komunikačné stratégie a reklamné kampane v online aj v offline prostredí. Budujeme značky a podporujeme predaje našich klientov modernou komunikáciou so zákazníkmi.

RCF Communication Group
http://renaco.sk/ (outbound marketing agency)
http://contentfruiter.sk/ (inbound marketing agency)
ID: 3093113  Megjelentetés dátuma: 9.6.2017