Cukrárka/Kuchárka

Reinter s.r.o.

Miesto práce
Fidlikova 5577/5, Humenné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
25.2.2019
Mzdové podmienky (brutto)
3€ na hodinu + odmeny podľa predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jednoduchých jedál v kaviarni (hrianky, lievance, ovsená kaša...)
- pečenie určeného sortimentu zákuskov a koláčov pre priamy predaj v kaviarni
- starostlivosť o kuchyňu

Ponúkame prácu v príjemnom, nefajčiarskom prostredí úspešnej kaviarne. Samozrejmosťou sú férové pracovné podmienky, otvorená komunikácia, osobný rozvoj a rozvoj Vašich zručností.

Ponuka práce je zadaná pre Kaviareň Check # Mate! Prevádzka je otvorená od augusta 2014 s cieľom ponúkať najlepšie služby v segmente kaviarní v širokom okolí. Je zameraná na prípravu výnimočnej kávy, miešaných nápojov, limonád, smoothies, a zároveň vo vlastnej kuchyni aj domácich dezertov a raňajok. Súčasťou kaviarne je aj široká ponuka spoločenských hier, ktoré si návštevníci môžu zahrať. Hlavnou témou štýlovej kaviarne je šachová hra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

CheckMate je zabehnutá moderná kaviareň s progresívnym sortimentom a priateľským kolektívom. Hľadáme kolegu/kolegyňu do kuchyne so záujmom o nové veci a vášňou pre to, čo robí, ktorý by bol:
- kreatívny
- spoľahlivý
- samostatný
- s chuťou pracovať a učiť sa nové veci

Firma Reinter je na trhu 25 rokov a zaoberá sa stavebnou činnosťou v celom rozsahu – od vypracovania prvotnej koncepcie stavby cez cenové kalkulácie, samotnú montáž vrátane výberu, objednania, dodávok materiálu po konečné odovzdanie stavby užívateľovi. Zameriavame sa hlavne na stavby občianskych budov, supermarketov, úprav priemyselných hál, ďalej stavbu rodinných domov na kľúč a komplexnú revitalizáciu budov. Ako stabilný a dôveryhodný partner, pôsobíme na väčšine stavieb v roli generálneho dodávateľa. V regióne východného Slovenska zamestnávame v priemere 150 ľudí, pričom približne polovicu produkcie realizujeme v okolí Košíc, prostredníctvom našej pobočky na Svätoplukovej ulici. Okrem stavebnej činnosti zastrešujeme aj šachový klub Šachy Reinter, prevádzkujeme vlastnú predajňu farieb a lakov Color Market, práškovú lakovňu ako aj šachovú kaviareň Check#Mate!.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2825953  Megjelentetés dátuma: 18.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3€ na hodinu + odmeny podľa predaja