CNC operátor

Regal Beloit Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Piešťanská 1202, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacnástupná mzda sa odvíja od skúseností kandidáta, môže byť výraznejšie vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ obsluha, nastavovanie a programovanie CNC sústruhu podľa požiadaviek a technickej dokumentácie
▪ kontrola vyrobených dielov obvyklými meracími prostriedkami
▪ značenie komponentov
▪ výmena náradia a prevádzkových prostriedkov podľa typu vyrábaných komponentov
▪ práca s riadiacim systémom Fanuc, Heidenhain, Siemens Sinumerik
▪ malo sériová alebo kusová produkcia

▪ práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
▪ možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu
▪ moderné, kultúrne pracovné prostredie
▪ nadštandardný sociálny program (vianočný bonus-13.plat, stravovanie za 0,88€, nápoje na pracovisku, dochádzkový bonus, príspevok na dopravu, spoločenské akcie, pracovné voľno nad rámec zákonníka práce, príspevok na detskú rekreáciu, odmena k pracovnému a životnému jubileu, príspevok pri narodení dieťaťa, nákupná, wellness poukážka a mnohé ďaľšie)
▪ pravidelné prehodnocovanie mzdy

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov za účelom osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

▪ samostatnosť, spoľahlivosť, iniciatíva, pozornosť
▪ ochota k ďalšiemu vzdelávaniu
▪ ochota pracovať na 2 zmeny (výroba)
▪ manuálna zručnosť
▪ znalosť čítania technických výkresov podmienkou
▪ všeobecný prehľad v strojárstve

Sme strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou spojok určených najmä pre oblasť ťažby nerastných surovín, výroby energie ako aj rôzne priemyselné odvetvia.
Patríme do skupiny americkej spoločnosti Regal Rexnord. Spoločnosť má celosvetovo približne 36 000 zamestnancov s 220 prevádzkami po celom svete. Naším cieľom je vytvárať lepší zajtrajšok energeticky efektívnou premenou energie na pohyb. Pre nás to znamená vytváranie inovatívnych riešení, sústreďujúc sa na oboje a to na potreby zákazníkov i na záväzok k udržateľnosti. Pripojte sa k nášmu tímu a vytvorte svoj lepší zajtrajšok.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Bačová
Tel.: +421904637662
E-mail: poslať životopis
ID: 2729945  Megjelentetés dátuma: 18.5.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac