Asistentka/Recepčná

Reform Capital Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.02.2018
nástupný plat 850 EUR brutto, po skúšobnej dobe 900 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie sekretariátu spoločnosti
- spracovanie, distribúcia a evidencia došlej a odoslanej pošty
- zaisťovanie kuriérskych služieb, taxi služieb, leteniek, ubytovania, prekladateľských služieb
- objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia
- triedenie a archivácia dokumentov, administratívna príprava zmlúv, kopírovanie, viazanie správ
- administratívna podpora projektových manažérov a vedenia spoločnosti, podpora každodenných činností spoločnosti, ďalšie administratívne úkony podľa potreby (notár , kataster, obchodný register a pod.)
- zabezpečovanie poriadku v priestoroch spoločnosti (nie upratovanie/čistenie)
- spolupodieľanie sa na zdokonaľovaní systému archivácie dokumentov
- prepisy z konferenčných hovorov a ich distribúcia (1x týždenne)
- operatívne riešenie problémov v kancelárii
- spolupodieľanie sa na image spoločnosti, reprezentácia

- Služobný počítač (notebook)
- Služobný mobilný telefón
- Motivujúce prostredie zahraničnej spoločnosti
- kurz anglického jazyka počas pracovnej doby
- Možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom a v anglickom jazyku vo formáte word.
Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 10 pracovných dní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (slovom aj písmom)
- Aktívny prístup k riešeniu problémov
- Stresová odolnosť
- Flexibilita
- dobrá orientácia autom po Bratislave
- Znalosť programov na dobrej úrovni (Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint)
- Vodičský preukaz sk. B je podmienkou - aktívny vodič

Spoločnosť Reform Capital predstavuje medzinárodnú spoločnosť pre riadenie investícií, ktorá sa zameriava na zvláštne investičné príležitosti v regióne rozvíjajúcej sa Európy. Spoločnosť Reform Capital, ktorá má svoje pobočky v Prahe, Bratislave a Wroclawi, spravuje kmeňový kapitál vo výške presahujúcej 300 miliónov USD. Tento kapitál pochádza od medzinárodných inštitucionálnych investorov.
V rámci svojich investičných aktivít spoločnosť Reform Capital hľadá rozsiahlejšie rizikové investičné príležitosti, kde dochádza k tvorbe hodnoty prostredníctvom rozvážnych riešení alebo investičných zhodnotení. Spoločnosť Reform Capital takého príležitosti realizuje priamo alebo v spolupráci s kreatívnymi partnermi z radov miestnych spoločností. Na základe rozvoja svojej siete vzťahov, histórie, skúseností a disciplinovanej investičnej stratégie je spoločnosť Reform Capital schopná realizovať zisk pri vysoko atraktívnych investičných ponukách.
Charakteristická korporátna štruktúra a investičný prístup spoločnosti Reform Capital umožňujú nezvyčajnú úroveň rýchlosti, adaptability a flexibility, čo vedie k poskytovaniu finančných a strategických riešení šitých na mieru. Rozhodovací proces je v spoločnosti Reform Capital zaisťovaný miestne, prostredníctvom senior manažérov s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti investícií a finančného poradenstva, čo zaručuje konzistentné sústredenie senior úrovne a realizáciu inštitucionálnej kvality.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1264497  Megjelentetés dátuma: 2.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nástupný plat 850 EUR brutto, po skúšobnej dobe 900 EUR brutto