Projektový manažér technicko - obchodného rozvoja

Nalgoo s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 25 - Digital Park II, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veľká energetická spoločnosť hľadá projektového manažéra technicko – obchodného rozvoja, ktorého náplňou práce je:

-Podieľať sa na príprave a plánovaní obchodných prípadov spoločnosti s dopadom na investície
-Projektový manažér riadi, kontroluje, preberá a vyhodnocuje realizáciu pridelených obchodných investičných akcií
- Jeho úlohou je zastrešiť celý investičný projekt a dohliadnuť naňho po technickej a manažérskej stránke
-Vykonáva technický dozor na stavenisku, kontroluje, preberá a vyhodnocuje plnenie výkonov počas kontrolných dní
- Komunikuje s investormi, dodávateľmi , projektantmi a úradmi
-Zostavuje a predkladá reporty a štatistiky za pridelené investičné akcie

-Motivujúce finančné ohodnotenie
-Možnosti vzdelávania a osobného rastu
-Práca v medzinárodnej spoločnosti
-Práca v dynamickom tíme
-Príjemné pracovné prostredie, dobrá dostupnosť
-Ostatné v zmysle kolektívnej zmluvy (ročná výkonnostná prémia, stravné lístky, 2 dni dovolenky navyše a iné)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-Minimálne stredoškolské vzdelanie ukončené maturitnou skúškou alebo VŠ vzdelanie II. stupňa technického zamerania
- 3-5 ročná prax s vedením realizácie stavieb
- Skúsenosti v oblasti projektového manažmentu
-Skúsenosti s ekonomikou, zmluvnými záväzkovými vzťahmi a verejným obstaravaním
- Prehľad o zákonoch a iných legislatívnych predpisov v energetike výhodou
-Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni výhodou
-Vodičský preukaz sk. B
- Analytické a inovatívne myslenie, samostatnosť, iniciatívnosť
-Prozákaznícka orientácia
- Orientácia na cieľ a dodržiavanie termínov
-Organizačné schopnosti
-Komunikačné a prezentačné zručnosti

Nalgoo® ATS prináša nadčasové riešenie v oblasti hiringu. Ide o inovatívny cloud-based systém, ktorý spoľahlivo digitalizuje náborové procesy a maximalizuje efektivitu práce HR profesionálov po celom svete.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2769434  Megjelentetés dátuma: 17.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou