Servisný technik

Nalgoo s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú prácu pre technicky zručného servisného pracovníka, ktorý doplní existujúci tím a postará sa o región stredného Slovenska medzi mestami Považská Bystrica, Martin a Žilina.

Hlavnou náplňou práce servisného technika bude:
- diagnostika, opravy a pravidelný servis elektrických zariadení, operatívna technická podpora zákazníkovi formou servisných výjazdov
- konzultácie s klientom, komunikácia s centrálou spoločnosti za účelom vybavenia jeho požiadaviek
- evidencia jednotlivých servisných prípadov

- bonusový systém
- služobné auto
- príjemný kolektív

Ak vás táto ponuka, zašlite nám prosím Váš aktuálny životopis na adresu [email protected] spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne v odbore elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Hľadáme proaktívnu osobnosť schopnú pracovať samostatne a na základe vlastnej iniciatívy, ktorá bude mať:
• min. stredoškolské vzdelanie, ideálne v odbore elektrotechnika
• osvedčenie o odbornej spôsobilosti § 22 alebo vyšší (ideálne § 24)
• dobrý zdravotný stav – práca pod napätím
• vodičské oprávnenie skupiny B
• preukaz na VZV a znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je veľkou výhodou
• veľmi dôležitý je prozákaznícky prístup – ochota a chuť byť zákazníkovi odbornou pomocou

Nalgoo® ATS prináša nadčasové riešenie v oblasti hiringu. Ide o inovatívny cloud-based systém, ktorý spoľahlivo digitalizuje náborové procesy a maximalizuje efektivitu práce HR profesionálov po celom svete.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2684736  Megjelentetés dátuma: 8.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou