Pokladník/čka, predavač/ka

Rebus Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Starorímska 6 - Rusovce, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
30.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

blokovanie tovaru na registračnej pokladni
dokladanie tovaru
aktívny predaj na predajni

Informácie o výberovom konaní

predajňa sa nachádza v Ba - časť Rusovce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

- príjemné vystupovanie a komunikácia so
zákazníkom
- tímová práca
- zodpovedný prístup k práci a zvereným veciam
- záľuba - predávať a aktívne ponúkať produkty

Sme prevádzka zdravých potravín v mestskej časti Bratislava -Rusovce, vzdialená od Auparku 15 min. autobusom a zároveň v blízkosti Petržalky. Sú to potraviny s rodinnou atmosférou. Potraviny ,, Happy Farm,, ul. Starorímska 6, 851 10 Rusovce sa nachádzajú v novej časti Rusoviec pri hlavnej ceste - ak si presvedčená , že práca u nás by ťa tešila si u nás vítaná, ozvi sa nám a získaš viac informácií.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2796828  Megjelentetés dátuma: 3.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou