Realitný poradca - Provízie 80% bez skrytých poplatkov - Podnikajte v realitách

REALFINN s.r.o.

Nitra, Trnava, Bratislava, Banská Bystrica, Zvolen, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
nadštandardný príjem od 2500 Eur - výška príjmu závisí od Vašej šikovnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AK STE SKÚSENÝ MAKLÉR A NIE STE SPOKOJNÝ S VAŠIM FINANČNÝM OHODNOTENÍM, ZAVOLAJTE NÁM.
Hľadáme realitných poradcov pre Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Bratislavský kraj, Banská Bystrica, Zvolen

Náplň práce:
- aktívne vyhľadávanie a dokumentácia nehnuteľností
- spracovanie a prezentácia nehnuteľností na webe
- obhliadky nehnuteľností
- komunikácia a dojednávanie obchodných podmienok
- vzdelávanie sa v oblasti obchodu, realitnej činnosti a finančného poradenstva

Finančný bonus pre začínajúcich maklérov
Provízie 80% bez skrytých poplatkov
Kvalitné certifikované zaškolenie - SORA (bližšie info: http://www.sora.sk/kurzy )
Flexibilný pracovný čas
Bezplatná inzercia a export, podpora predaja
Monitoring súkromnej inzercie pre našich maklérov priamo do mailu
Perspektíva kariérneho rastu, možnosť viesť tím maklérov v regióne a starostlivosť o nich, dlhodobá perspektíva
Podrobnejšie informácie pri osobnom pohovore

Predpokladaný termín osobných pohovorov september - október 2016

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a máte záujem o túto prácu, môžete nám zaslať životopis na adresu: [email protected], do predmetu správy uveďte lokalitu - mesto, v ktorej by ste chceli pôsobiť.

Prosíme, aby nám posielali životopisy len vážni záujemcovia. Kontaktujeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Pozrite si náš web

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Predpoklady na záujemcu:
1. Prax v realitnej činnosti alebo vo finančnom poradenstve je vítaná
2. Optimistická a komunikatívna osobnosť
3. Vysoká motivácia, rýchle konanie a obchodný duch
4. Chuť veľa a rýchlo sa učiť
5. Vlastné auto, mobil a notebook
6. Schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť REALFINN je právnickou osobou zaoberajúcou sa hlavne realitnou a investičnou činnosťou, výstavbou a rekonštrukciou, finančným poradenstvom. Bola založená na základe dlhoročných skúseností kolektívu obchodníkov – špecialistov s predajom nehnuteľností a finančným poradenstvom. Naša realitná kancelária zabezpečuje kompletné služby pre klientov spojené s predajom, kúpou a prenájmom všetkých druhov nehnuteľností. Budujeme svoje dobré meno na spokojnosti klientov a to je náš prvoradý cieľ. Odporúčanie je pre nás najlepšia reklama.
Hýbeme nehnuteľnosťami...

Kancelárie:
kancelária Nové Zámky, Hlavná námestie 9

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2599440  Megjelentetés dátuma: 15.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nadštandardný príjem od 2500 Eur - výška príjmu závisí od Vašej šikovnosti