Vedúca pozícia v Intersporte (Vedúci predajne/prevádzky)

RCL s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
fixný mesačný plat + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

INTERSPORT - hľadá ambiciózneho člena
- Hľadáme práve Vás - svedomitého kolegu, ktorý svoje skóre meria počtom spokojných zákazníkov.
- Hľadáme práve Vás - človeka s organizačnými schopnosťami, ktorý dokáže pracovať cieľavedome, samostatne a flexibilne.
Cítite, že sú Vaše manažérske schopnosti, marketingové znalosti a jazykové zručnosti nevyužité?
- Hľadáme práve Vás - komunikatívneho a spoľahlivého partnera pre medzinárodnú spoluprácu.
Máte skúsenosť s riadením ľudí, prácou v predajni a s obchodnými partnermi?
- Hľadáme práve Vás - profesionála, ktorý chce pracovať so spokojnými zamestnancami v čistej, perfektne zariadenej a zásobenej predajni, do ktorej sa zákazníci radi vracajú.

- práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- profesné vzdelávanie
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť spolupodieľať sa pri výbere tovaru a tvorbe cien
- príjemné pracovné prostredie
- športovo-spoločenské podujatia

Ak Vás naša ponuka oslovila, radi sa s Vami stretneme na osobnom pohovore. Zašlite nám prosím Váš životopis a motivačný list a my Vás budeme kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

INTERSPORT je celosvetová sieť športových predajní so silným postavením aj na slovenskom trhu. Zákazníkom ponúka produkty svetových a exkluzívnych značiek, ako aj kvalitné služby a profesionálne poradenstvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- skúsenosti v oblasti obchodu a manažmentu
- pozitívny vzťah k športu
- základné znalosti športového tovaru a príslušenstva + základné technické znalosti
- ochota pracovať aj cez víkendy a sviatky
- ochota absolvovať (zahraničné) pracovné cesty
- schopnosť pracovať samostatne a flexibilne

Spoločnosť RCL s.r.o. poskytuje vedenie účtovníctva a poradenstvo v oblasti maloobchodu od roku 2004.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1771724  Megjelentetés dátuma: 24.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: fixný mesačný plat + bonusy