Vedúci technického oddelenia

RAVEN a. s.

Miesto práce
Slovenská Ľupča, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • samostatne riadi činnosť technického oddelenia,
  • zodpovedá za oblasť plánovania investícií a opráv,
  • zodpovedá za správu majetku,
  • zodpovedá za zabezpečenie údržby strojov a zariadení,
  • koordinuje investičnú činnosť,
  • zabezpečuje osobnú a nákladnú dopravu,
  • zodpovedá za efektívne fungovanie skladového hospodárstva.

  • možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti,
  • zaujímavé platové podmienky,
  • program zamestnaneckých výhod napr. príspevok na dovolenku, regeneráciu, šport, kultúru atď.

V prípade, že Vás táto ponuka práce zaujala zašlite Vašu žiadosť a životopis v slovenskom jazyku e-mailom, poštou prípadne osobne na adresu spoločnosti.
Dovoľujeme si informovať, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný rozhovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • schopnosť riadiť procesy a viesť ľudí,
  • samostatnosť,
  • rozhodnosť,
  • komunikatívnosť,
  • dobrá psychická a fyzická kondícia.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3155732  Megjelentetés dátuma: 9.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou