Zvárač

RAVEN a. s.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • ručné zváranie podľa výkresovej dokumentácie metódou MIG / MAG,
  • ručné zváranie elektrickým oblúkom,
  • prestavovanie technických parametrov stroja,
  • výstupná kontrola kvality vyrábaných dielov v súlade so sprievodnou dokumentáciou a kontrolnými postupmi,
  • identifikácia výrobkov a využiteľných zbytkov,
  • preventívna údržba strojného zariadenia, ktoré obsluhuje,
  • sprievodné výrobné doklady zákazky,
  • poriadok a čistota na pracovisku.

  • možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti,
  • zaujímavé platové ohodnotenie,
  • program zamestnaneckých výhod (benefity) príspevok na kultúru, šport, regeneráciu, dovolenku ... .

Vašu žiadosť a životopis zašlite poštou alebo e-mailom na adresu spoločnosti. Zároveň uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v databáze spoločnosti Raven a.s. Dovoľujeme si upozorniť, že odpovedáme len kandidátom, ktorí boli pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné, strojárske

  • absolvovaný základný kurz zvárania v ochrannej atmosfére CO2,
ZM-1, STN 050705,
  • preukaz zvárača výhodou,
  • schopnosť čítať výkresy,
  • aktívny prístup, zodpovednosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť, dobrý
zdravotný stav.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2802681  Megjelentetés dátuma: 8.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou