Ostraha

RAMBROK, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice:

Jedná se o zajímavou práci v příjemném prostředí a dobrém kolektivu. Náplní práce je zajištění ostrahy obchodů s luxusním zbožím, evidence a kontrola osob a majetku klienta.

Nabízime:

Možnost pracovat v stabilní firmě s možností platového růstu.
Mzda 18500 -22 000 Kč měsíčně(čistého)
Práce na HPP.
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
Nadstandartní odměny za výkon a výsledky.

Požadujeme:

Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
Chuť pracovat a seberealizovat se

Benefity:

Odměny, zálohy, zdarma lékařskou prohlídku, 100% příplatky za svátky

Kontakt:

Volejte na mobilní číslo: 730 187 714, nebo nám zašlete email.

Informace o náboru