Konvenčný sústružník

Rademaker Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šebešťanová, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné obrábanie na konvenšnom sústruhu SN50
- kusová a máloseriová výroba podľa technickej dokumentácie

- odborný a osobný rast v medzinárodnom prostredí
- sociálne a zamestnanecké výhody
- príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív

Pokiaľ máte o danú pracovnú pozíciu záujem a spĺňate požadované kritéria, prosím, zašlite Váš životopis na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. K žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- schopnosť samostatnej práce podľa výkresovej dokumentácie
- 2-ročné praktické skúsenosti so sústružením

Strojárska spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou zaoberajúca sa výrobou a montážou potravinárskych strojov a liniek.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 879613  Megjelentetés dátuma: 20.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou