Disponent / Špeditér FTL medzinárodnej prepravy

Raben Logistics Slovakia s. r. o.

Logistické Centrum Prologis DC 12, Diaľničná cesta 28, Senec, Bratislavský kraj, okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
* uchádzač bude informovaný na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Organizačné zabezpečenie prepravy FTL, určovanie trás
* Vypracovávanie cenových ponúk, miesto, čas plnenia a iné podmienky pre zákazníkov
* Spracovávanie prípadov od otvorenia objednávky, cez nakládku až po dodanie tovaru podľa dodacej parity
* Sledovanie priebehu prepravy (permanentné spojenie so zákazníkmi, dopravcami, resp. špeditérmi a flexibilné riešenie vzniknutých problémov
* Administratívne práce s tým spojené

* Mladý a dynamický kolektív
* Zaujímavá a stabilná práca v rozvíjajúcej sa medzinárodnej logistickej spoločnosti
* Adekvátne platové ohodnotenie, odmeny na základe MBO
* Možnosť profesionálneho rastu a sebarealizácie
* Školenia, potrebné na vykonávanie práce
* Mobilný telefón

Vaše životopisy so žiadosťou a špecifikáciou pozície zasielajte na jednu z adries.

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti Wincanton so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 ZZ.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

* Prax minimálne 1 rok na rovnakej pozícii
* Skúsenosti zo špedície, znalosť dopravného trhu FTL
* Zodpovednosť, spoľahlivosť, disciplinovanosť
* Tímový hráč, precíznosť, presnosť, orientácia na detail
* Lojálnosť voči firme
* znalosť AJ slovom aj písmom (denná komunikácia so zahraničnými partnermi)

Raben Group je jednou z popredných logistických firiem, ktorá pôsobí na európskom trhu už 90 rokov. Ponúka komplexné logistické služby a riadenie globálnych dodávateľských reťazcov v oblasti zmluvnej logistiky a cestnú, námornú a leteckú nákladnú dopravu. Raben Group prevádzkuje 160 pobočiek s takmer 1 300 000 m2 skladových plôch lokalizovaných v pätnástich krajinách Európy s viac ako 10 000 zamestnancami, ktorí dbajú o vysokú kvalitu služieb a priateľský zákaznícky servis.

Raben Group v Slovenskej republike pôsobí od Septembra 2008. S pôsobiskom v 4 lokalitách umiestnených na území Slovenskej republiky zamestnáva takmer 170 zamestnancov. K dispozícii má viac ako 20 000 metrov štvorcových moderných skladovacích priestorov a ponúkané služby zahŕňajú národnú a medzinárodnú distribúciu, skladovacie a komplexné logistické služby.

Viac informácií o spoločnosti Raben nájdete na www.raben-group.com.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Mamojka
Tel.: +421905331600
E-mail: poslať životopis
ID: 547928  Megjelentetés dátuma: 16.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: * uchádzač bude informovaný na osobnom pohovore